Eesti – üks enam kui 50 riigist
WL Estonia (Wilson Learning Estonia)

WL Estonia (Wilson Learning Estonia) OÜ on enam kui 50 riigis tegutseva Wilson Learning Worldwide (WLW) Eesti esindaja. WLW on loodud 1965 aastal. Aastakümnete jooksul WLW on nõustanud paljusid maailma juhtivaid ettevõtteid müügi ja juhtimise alal. WLW on Tokyo börsil noteeritud ettevõte.

WL Estonia (Wilson Learning Estonia) OÜ eelkäija on ConsultIT OÜ, mis on võimaldanud WLW arenguprogramme pakkuda eestikeelsetena alates aastast 2010. Wilson Learning Estonia on asutatud 01. oktoobril 2012.a. Ettevõtte tegevuse üks oluline nurgakivi on aidata kliente paremate tulemuste saavutamisel läbi nende inimeste arendamise – toetades juhtimise-, müügi- ja individuaalse tõhususe saavutamist.

WL Estonia (Wilson Learning Estonia) OÜ-l tegus koostöö
Wilson Learning Baltics SIA (www.wilsonlearning.lv) ja Wilson Learning
Finland OY-ga (www.wilsonlearning.fi) tagab tulemusliku teenuste osutamise lähiriikides.


Human Performance Improvement -
üksikisiku tulemuslikkuse parandamine

Organisatsioonidele, mis oma tulevase edukuse tagamise eesmärgil püüavad parandada üksikisiku tulemuslikkust, esitatakse tihti väljakutseid konfliktide lahendamiseks olemasoleva keskkonna ja käitumuslike muutuste vahel. Väljakutsed hõlmavad juurutamist ja ühildumist ning organisatsioonid vajavad sageli abi.

Kuidas tagada, et kõik asjad, mis võiksid mõjutada strateegilisi jõupingutusi, töötavad teie nimel?

Wilson Learning saab aidata teid läbi globaalse teenuse pakkumise – ülemaailmne valik õppimise ja tulemuslikkuse parandamise teenuseid, kuhu on integreeritud lahendused hindamaks teie olukorda, kavandamaks tõhusat lähenemist, aitamaks teil õppida ja rakendada õiget teavet ning toetada lõppeesmärgi saavutamist.

Ja tulemus? Sihipärane ülevaade, selge suund ja uued teadmised ning oskused – kõik suunatud selleks, et saavutada ja säilitada soovitud tulemused.

Ülemaailmne esindatus

Wilson Learning ülemaailmse võrgustiku kaudu saame pakkuda mitmes riigis tegutsevatele klientidele arenguprogramme kõigil kontinentidel enam kui 30 keeles. Programmides rakendatakse kohalikke sertifitseeritud konsultante.

loe lähemalt


WL Estonia Tel.+372 505 3032 E-mail: info@wilsonlearning.ee